ZAVLAŽOVANIE

Ak máte firmu, sem patrí to, čo viete trvalo ponúknuť. Jednotlivci môžu samozrejme tiež ponúkať služby, pomoc, vedomosti.
Pravidlá fóra
Ak máte firmu, sem patrí to, čo viete trvalo ponúknuť. Jednotlivci môžu samozrejme tiež ponúkať služby, pomoc, vedomosti.
Renáta Chovancová
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pi Dec 03, 2021 7:21 am

ZAVLAŽOVANIE

Príspevok od používateľa Renáta Chovancová »

Sme firma založená v roku 1994, ktorá sa zaoberá predajom komponentov pre zavlažovanie, návrhmi, poradenstvom a realizáciami zavlažovacích systémov.
Ponúkame všetko pre zavlažovanie od malých plôch, skleníkov, záhradiek, trávnikov, až po veľké plochy.
Zavlažovaním vieme dodať vodu sadeničkám, rastlinkám, stromčekom ... a to vtedy, keď to potrebujú, burinku nezavlažujeme :-)
V dnešnej dobe sú už zavlaž. systémy na takej úrovni, že nimi dokážeme ušetriť až do 80% vody oproti bežnému jednoduchému zavlažovaniu.

Pre členov ARCHY výrazné zľavy.

Naša stránka www.zavlazovanie.sk

Tel.: 0915 971 807, Renáta Chovancová

Tagy:
Lubos Suchy
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ut Nov 23, 2021 7:28 pm

Re: ZAVLAŽOVANIE

Príspevok od používateľa Lubos Suchy »

Zdravím,
máte nejaký emailový kontakt ? Plánujem rozšíriť záhradku o kvapkové zavlažovanie, ale zaujímali by ma niektoré detaily ohľadne potrebného tlaku a podobne, predtým než sa pustím do návrhu a nákupu materiálu, potreboval by som poradiť. Všimol som si, že máte predajňu v Košiciach, tak by som sa mohol aj niekedy zastaviť osobne. Ďakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Komerčné ponuky - Vizitka vašej firmy"